Унгар Улсын Засгийн газрын тэтгэлэгт хөтөлбөрт тэнцсэн иргэдийн визанд орох цагийн хуваарь

Визанд шаардагдах материал:

-Letter of Award, (Тэнцсэн захидал)

-Letter of Acceptance (Сургуульд авсан бичиг)

-Accomodation (confirmation of the school that they provide it) (Сургуулийн тодорхойлолт, оюутны байраар хангагдсан гэж)

-valid passport, not older than 10 years and with minimum 2 empty pages, (Гадаад паспорт, виз даруулах 2 хуудас байх)

-filled VISA application form (Визны анкет)

- Дээрх материалыг Унгар Улсын элчин сайдын яаманд өөрийн биеэр авч ирэх цагийн хуваарь

- Виза –нд орох иргэд цагаасаа хоцорч болохгүйг анхаарна уу.

- Өглөөний 10 цагаас  хойш цагтай иргэд 30-50 минутын өмнө ирсэн байх.

Визанд орох цагийн хуваарь

Date Application number Decision name Time
8/20/2018 89090 scholarship holder Erdenebayar Battogtokh 9:00
72143 scholarship holder Batbold Lkhagvasuren 9:00
75386 scholarship holder Ochirsukh Munkhchuluun 9:20
80705 scholarship holder Turbold Enkhjargal 9:20
116516 scholarship holder Gunchmaa Sukh-Erdene 9:40
116597 scholarship holder Tamir Chinbat 9:40
122057 scholarship holder Nomin-Erdene Batmunkh 10:00
123464 scholarship holder Ochirkhuu Erdenebat 10:00
150689 scholarship holder Gunzaya Mishig 10:20
150743 scholarship holder Buyanbat Bayarmagnai 10:20
168560 scholarship holder Bilguun Batsuren 10:40
176045 scholarship holder Byambadorj Erdeneuul 10:40
186719 scholarship holder Turtogtokh Altangerel 11:00
196985 scholarship holder Tsengel Ganzorig 11:00
62984 scholarship holder Bayasgalantselmeg Myagmar 11:20
65078 scholarship holder Soronzongombo  Ariungerel 11:20
65090 scholarship holder Erdenebulgan Lkhagvadorj 11:40
69176 scholarship holder Undraa Jargalsaikhan 11:40
102044 scholarship holder Uyanga Badamragchaa 13:00
109694 scholarship holder Solongo Munkhtsengel 13:20
122627 scholarship holder Urangoo Enkhtaivan 13:40
127718 scholarship holder Sugir-Erdene Seegii Tsevegdorj 14:00
130853 scholarship holder Enkh-Urnukh Tsolmon 14:20
133295 scholarship holder khulan batsukh 14:40
164282 scholarship holder Munkh-Erdene Batsukh 15:00
168932 scholarship holder Akyerkye Amaan 15:20
174263 scholarship holder Tungalag Munkhbat 15:40
175154 scholarship holder Purevsuren Sharav 16:00
179255 scholarship holder Davaasuren Nyamjav 16:20
182786 scholarship holder Sanchir Mukhulai 16:40
8/21/2018 188855 scholarship holder Purevsuren Barkhas 10:00
190592 scholarship holder Temuujin Aldar 10:20
190664 scholarship holder Azzaya Odkhuu 10:40
190994 scholarship holder Enkhbaatar Altangerel 11:00
195167 scholarship holder Narangua Batdorj 11:20
199760 scholarship holder Batzorig Tsogbaatar 11:40
203219 scholarship holder Battur Tumenjargal 12:00
213731 scholarship holder Namuun Saransukh 12:20
74465 scholarship holder Minjinsor Boldoo 12:40
104981 scholarship holder Bilguun Bold 14:00
8/22/2018 111485 scholarship holder Uyanga Battumur 10:00
118988 scholarship holder Solongo Ul-Oldokh 10:20
220016 scholarship holder Tuul Boldbaatar 10:40
65168 conditional scholarship holder Maral Myeiram 11:00
77084 conditional scholarship holder Bat-uchral Bayarsaikhan 11:20
78353 conditional scholarship holder Saruulbayar Batdorj 11:40
109391 conditional scholarship holder ANUJIN Enkhtuya 12:00
207350 conditional scholarship holder Munkhdelger Bayartai 12:20
208922 conditional scholarship holder Munkhbayar Bayasgalan 12:40
8876 conditional scholarship holder Bilegsaikhan Purevsuren 14:00
8/23/2018 95177 conditional scholarship holder Monkhtor Moojig Batkhuu 10:00
150608 conditional scholarship holder Dulguun Enkhtur 10:20
216767 conditional scholarship holder Munkhjin Gendentseveen 10:40
69044 conditional scholarship holder Batchimeg Batchuluun 11:00
78560 conditional scholarship holder Munkh-uchral Amarsanaa 11:20
182741 conditional scholarship holder Uyanga Mendbayar 11:40
Шаардлагатай тохиолдолд нэмэлт мэдээлэл гаргана. 66179 reserve list Uguumur Oyungerel   Нөөцөнд орсон иргэд
129521 reserve list Zolbayar Khatanbaatar  
184694 reserve list Munkhjargal Tsedensodnom  
212672 reserve list Odjargal Davaajav  
131174 reserve list Suvd Enkh-Amgalan  
221126 reserve list Jadamba Chimedbalidir  
101603 reserve list Gunzaya Bat-Erdene  
129356 reserve list Otgontamir Nyamdavaa  


.