ГАЗАР ХЭЛТСИЙН УДИРДЛАГУУД

ГАЗАР ХЭЛТСИЙН УДИРДЛАГУУД

Ажлын байрны нэр Албан хаагчийн нэр Өрөөний дугаар Утасны дугаар И-мэйл хаяг
1.    Дээд боловсролын бодлогын газрын даргын үүрэг  гүйцэтгэгчТ.Амаржаргалан 506 265696 Amarjargalan@mecs.gov.mn
  2.       Ерөнхий боловсролын бодлогын газрын даргын үүрэг  гүйцэтгэгчТ.Ням-Очир 504 262424 Nyamochir@mecs.gov.mn
 3.       Сургуулийн өмнөх боловсролын бодлогын газрын даргын үүрэг  гүйцэтгэгчГ.Дуламжав406 266752 Dulamjav@mecs.gov.mn
 4.       Соёл, урлагийн бодлогын газрын даргын үүрэг гүйцэтгэгчБ.Сэргэлэн 417 260724 Sergelen@mecs.gov.mn
 5.       Шинжлэх ухаан, технологийн бодлогын газрын даргын үүрэг гүйцэтгэгчД.Одгэрэл 513 260816 Odgerel@mecs.gov.mn
 6.       Инновацийн хэлтсийн даргын үүрэг гүйцэтгэгчД.Жаргалмаа 502 263646 Jargalmaa@mecs.gov.mn
 7.       Биеийн тамир, спортын бодлогын газрын дарга   С.Чинбат  419266295 Chinbat@mecs.gov.mn
 8.       Төрийн захиргааны удирдлагын газрын даргын үүрэг гүйцэтгэгчС.Мөнхөөлэй 414 260387 Munkhuulei@mecs.gov.mn
 9.       Хуулийн хэлтсийн дарга  Л.Цэдэвсүрэн 416  Tsedevsuren@mecs.gov.mn
10.     Олон улсын төсөл, хөтөлбөр, гадаад хамтын ажиллагааны газрын даргын үүрэг гүйцэтгэгч Т.Ууганбаяр 407 260722 Uuganbayar@mecs.gov.mn
11.     Гадаад хамтын ажиллагааны хэлтсийн даргын үүрэг гүйцэтгэгчД.Гарди 415 262916 Gardi@mecs.gov.mn
12.     Санхүү, хөрөнгө оруулалтын газрын даргын үүрэг гүйцэтгэгчХ.Галсанхүү 413 323284 Galsankhuu@mecs.gov.mn
13.     Үйлдвэрлэлийн хэлтсийн даргын үүрэг гүйцэтгэгч С.Нансалмаа 516-9 318700 Nansalmaa@mecs.gov.mn
14.     Хяналт-шинжилгээ, үнэлгээ, дотоод аудитын газрын дарга З.Энхболд 404 264247 Enkhbold@mecs.gov.mn


.