Унгар улсын засгийн газрын тэтгэлэгт хөтөлбөрт тэнцсэн Монгол улсын иргэдийн визанд орох цаг болон шаардагдах материал

Хэсэг 1

Визанд шаардагдах материал:

-Letter of Award, (Тэнцсэн захидал)

-Letter of Acceptance (Сургуульд авсан бичиг)

-Accomodation (confirmation of the school that they provide it) (Сургуулийн тодорхойлолт, оюутны байраар хангагдсан гэж)

-valid passport, not older than 10 years and with minimum 2 empty pages, (Гадаад паспорт, виз даруулах 2 хуудас байх)

-filled VISA application form (Визны анкет)

- Дээрх материалыг Унгар Улсын элчин сайдын яаманд өөрийн биеэр авч ирэх цагийн хуваарь

Визанд орох цагийн хуваарь

Date

Application number

Name

Time

31/7/2018

143426

Adiyasuren Erdenebat

10:00

 

131423

Agiimaa Boldbaatar

10:20

 

196262

TERGEL Batnyam

10:40

 

65201

Chinzorig Bat

11:00

 

82397

Munkhgerel Ganbat

11:20

 

184835

Odonchimeg Tuvshinsaikhan

11:40

 

101867

Munkhsoyol Munkhdelger

12:00

 

68162

Emujin Bayarsaikhan

12:20

 

68717

Dulamkhuu Bujaa

12:40

 

180785

BOLORTUYA Bayar

13:00

 

105788

Amarjargal Zorigt

15:00

 

37223

Amarsanaa Byambagarav

15:20

 

19703

Amgalanzaya Ganzul

15:40

 

74411

Anand Amar

16:00

 

224696

Angarag Oyunchuluun

16:20

 

122984

Animaa Otgonsuren

16:40

 

72887

Anudari Gankhuyag

17:00

2/8/2018

65426

Anudari Otgonbayar

10:00

 

106076

Anujin Unenjin

10:20

 

59465

Anundari Khasbaatar

10:40

 

148967

Arailym Mukhtar

11:00

 

115166

ARIUNKHISHIG MUNKHSUKH

11:20

 

107486

Ariuntsetseg Dugar

11:40

 

86603

Baasan-Amgalan Ichinnorov

12:00

 

74360

Bagashar Yerjan

12:20

 

199523

Baigalmaa Yanjiv

12:40

 

98177

Batnyam Batbayar

13:00

 

220715

Bayaraa Gotovsuren

15:00

 

88607

Bayarmagnai Burentugs

15:20

 

77651

Bilguun Munkhdorj

15:40

 

194312

Binderiya Batjargal Bornuud

16:00

 

140171

Binderiya Munkhtsetseg

16:20

 

122342

Boldmaa Bat-Erdene

16:40

 

69344

Bolor Tumendalai

17:00

3/8/2018

222935

Bolor-Erdene Tserendorj

10:00

 

126752

Bolormaa Batsukh

10:20

 

146567

Bolormaa Bayarkhuu

10:40

 

98963

Bolormaa Jimbeegalsan

11:00

 

94985

Bujintuul Bayarbileg

11:20

 

102197

Burenjargal Altangerel

11:40

 

220151

Buyanbat Batkhishig

12:00

 

202574

Buyanjargal Batjargal

12:20

 

95084

Byamba-Ochir Ganbaatar

12:40

 

147800

Byamba-Ochir Khuchitbaatar

13:00

7/8/2018

56534

Chimid Batsukh

10:00

 

224990

Chinkhuslen Jargalsaikhan

10:20

 

113183

Dana Botakhara Shaku

10:40

 

56360

Dashbal Damdinbal

11:00

 

62888

Dashnyam Byambaa

11:20

 

68405

Delgerbayar Delgerjargal

11:40

 

64925

Delgertuya Enkhbaatar

12:00

 

85451

Dorjpagma Batsaikhan

12:20

 

167723

DULGUUN ADIYA

12:40

 

97151

Dulguun Bulga-Erdene

13:00

 

84401

Enkh-Oyun Enkhtaivan

15:00

 

161045

ENKHZAYA KHOONDOI

15:20

 

106718

Enkhzaya Lkhagvapurev

15:40

 

130550

Enkhzul Ganbat

16:00

 

107723

Erdenesuld Enkhtamir

16:20

 

106166

Erdenesuvd Bat-Erdene

16:40

 

213638

Ganbaatar Tumurkhuyag

17:00

9/8/2018

79259

Ganchimeg Gombodorj

10:00

 

224705

Gan-Erdene Bold

10:20

 

97991

Gereltuya Tsagaandorj

10:40

 

194282

Jagar Enkhzaya

11:00

 

153005

Janar Mukhtar

11:20

 

224384

Jargalsaikhan Erdenebileg

11:40

 

125747

Javkhlan Zolboo

12:00

 

11945

Javzan Badarch

12:20

 

213224

Jigmidmaa Boldbaatar

12:40

 

95501

Khandarmaa JoelPaul

13:00

 

140993

Khandsuren Badgar

15:00

 

123911

Khaslund Tamir

15:20

 

102905

khongorzul adiya

15:40

 

176939

Khongorzul Amarsanaa

16:00

 

133424

Khongorzul Odgerel

16:20

 

77606

Khulan Purevbaatar

16:40

 

66005

Khuslen Chinbaatar

17:00

10/8/2018

164588

Maral Davaanyam

10:00

 

184721

Maralgoo Battur

10:20

 

74981

MARGAD-ERDENE BAYARBAATAR

10:40

 

92519

Margadgua Tsogbaatar

11:00

 

82190

Misheel Ganzorig

11:20

 

182762

Mungunshatar Purevdagva

11:40

 

215897

Munkhbileg Ayurzana

12:00

 

194480

Munkhsukh Munkhtsetseg

12:20

 

223841

Namnansuren Ganzorig

12:40

 

207284

Namuun Bayarsaikhan

13:00

14/8/2018

53867

Naran Bataa

10:00

 

207359

Naranbat Zorigtbaatar

10:20

 

180146

Narantsogt Baatarkhuu

10:40

 

201851

Narmandakh Enkhbayar

11:00

 

54185

Ninjbadgar Enkh-Amgalan

11:20

 

187349

Nomin Bat-Ochir

11:40

 

197831

Nomin Khurelbaatar

12:00

 

143816

NOMIN-ERDENE BATBAATAR

12:20

 

152387

Nuraiym Nurbyek

12:40

 

194993

Nursultan Jyeniskhan

13:00

 

190583

Ochir Batbileg

15:00

 

123416

Odkhuu Tsogtbayar

15:20

 

18623

Odontuya Adiya

15:40

 

100940

Odsurenjav Batbayar

16:00

 

197048

Otgonbaatar Ganzorig

16:20

 

164846

Otgonbaatar Tsedendemberel

16:40

 

219896

Samdandorj Manaljav

17:00

16/8/2018

78476

Sergelen Bayarbat

10:00

 

110009

Solongo Bayarkhuu

10:20

 

146615

Solongo Tsogbadrakh

10:40

 

126617

Szabrina Jakab

11:00

 

175889

Tamir Naranpurev

11:20

 

33254

Tana Ganbold

11:40

 

106289

Telmuun Erdenemunkh

12:00

 

129497

Temuujin Naidandorj

12:20

 

130703

Temuulen Erdenechuluun

12:40

 

65051

Temuulun Lkhagvasuren

13:00

 

75938

Tergel Erdenebaatar

15:00

 

37646

Tergel Myagmar

15:20

 

68276

Tsend-Ayush Erdenejargal

15:40

 

129500

Tsengeg Odkhuu

16:00

 

76580

Tsetseg Chimed-Ochir

16:20

 

110546

Tsogtkhuu Sanjaa

16:40

 

136958

Tsolmon Tsogoo

17:00

17/8/2018

67961

Tsovoo Enkhzaya

10:00

 

72311

Tugsbuyan Munkhbayar

10:20

 

174443

Tungalagtamir Davaadorj

10:40

 

182888

TUVSHINBAYAR Erdenesuren

11:00

 

118895

Undarmaa Batbayar

11:20

 

158825

Undrakh Gansukh

11:40

 

100253

Undram Bayar

12:00

 

98192

Unenkhuu Ganbold

12:20

 

105983

Urangoo Boldbaatar

12:40

 

135698

yanjndulam ganbold

13:00

21/8/2018

210335

Yedil Khuandag

10:00

 

123866

Zoljargal Ulziibadrakh

10:20

 

169295

Gereltuya Erdenebold

10:40

 

65018

Minjin Dalaibayar

11:00

 

150380

Urin Munkhbat

11:20

 

184469

Altantuya Davaasambuu

11:40

 

164156

Munguntsooj Tsooj Enkhjargal

12:00

 

96983

TUMENTSETSEG ENKHJAV

12:20

 

194945

Buyandelger Battsend

12:40

 

56987

Barkhasvadi Purevsuren

13:00

 

101861

Gunj Bat-Itgel

15:00

.