Үйлдвэрлэлийн хэлтэс

Албан тушаал Нэр Өрөөний дугаар Утасны дугаар И-мэйл хаяг
1.       Даргын үүрэг гүйцэтгэгчС.Нансалмаа 516-9 318700 Nansalmaa@mecs.gov.mn
2.       Улсын төсөв болон гадаадын зээл тусламжаар хэрэгжүүлэх хөрөнгө оруулалтын тайлан, нэгтгэл хариуцсан ахлах мэргэжилтэн Н.Отгонбаяр 516-6 70120939 Otgonbayar@mecs.gov.mn
3.       Ерөнхий боловсролын салбарын барилга, засварын төлөвлөлт, гүйцэтгэл хариуцсан мэргэжилтэн  Э. Эрдэнэбулаг 401в   Erdenebulag@mecs.gov.mn
4.       Сургуулийн өмнөх, дээд боловсролын салбарын барилга, засварын төлөвлөлт, гүйцэтгэл хариуцсан мэргэжилтэн  Л. Отгонжаргал 320358 Otgonjargal@mecs.gov.mn
5.       Сургууль, соёлын байгууллагын тоног төхөөрөмж, үйлдвэрлэлийн төлөвлөлт, гүйцэтгэл хариуцсан мэргэжилтэн Т.Сумъяа   Sumiya@mecs.gov.mn
6.       Сургуулийн өмнөх, дээд боловсролын салбарын барилга, засварын төлөвлөлт, гүйцэтгэл хариуцсан мэргэжилтэн  Т.Амартүвшин 516-7 313006 Amartuvshin@mecs.gov.mn
7.       Цэцэрлэг, шинжлэх ухаан, биеийн тамир, спортын байгууллагын тоног төхөөрөмж, үйлдвэрлэлийн төлөвлөлт, гүйцэтгэл хариуцсан мэргэжилтэн  М.Нямханд 516-4   Nyamkhand@mecs.gov.mn
8.       Гэрээт ажилтан Г.Алтанцэцэг 401в 320358  
9.       Зөвлөх инженер  Р.Цэрэнпил 516-4   Tserenpil@mecs.gov.mn
10.     Гэрээт ажилтан  Н.Урантөгс 516-8 70120940  
11.     Гэрээт ажилтан Л. Баярсайхан 516-8 70120940  
.