СОЁЛ, УРЛАГИЙН БОДЛОГЫН ГАЗАР

Албан тушаал

Нэр

Өрөөний дугаар

Утасны дугаар

И-Мэйл хаяг

1.

Даргын албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч

Б.Сэргэлэн

417

260724

Sergelen@mecs.gov.mn

2.

Соёл, урлагийн салбарын хөгжлийн бодлого, төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн

З.Баянзул

107

260298

Bayanzul@mecs.gov.mn

3.

Соёлын байгууллага, хүний нөөц, соёл судлалын бодлого, төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн

Б.Баяраа

107

260298

 

Bayaraa@mecs.gov.mn

4.

Соёлын үйлдвэрлэлийн бодлого, төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн

З.Соёлмаа

117

262467

Soyolmaa@mecs.gov.mn

5.

Соёлын биет өвийн бодлого, төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн

Б.Даваацэрэн

117

262467

Davaatseren@mecs.gov.mn

6.

Соёлын биет бус өвийн бодлого, төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн

Г.Ичинхорлоо

117

262467

Ichinkhorloo@mecs.gov.mn       

.