НЭМЭЛТ ЗАР, ПОЛЬШ, РУМЫН, КУБА, УКРАЙН, Болгар, казакстан, вьетнам, лаос АРД УлсАД суралцуулах МАГИСТРАНТУР, ДОКТОРАНТУРТ БҮРТГҮҮЛСЭН ИРГЭДИЙН ЖАГСААЛТ /КОД/

БАКАЛАВР

·         Бакалаврын сургалтад бүртгүүлсэн иргэд математик, англи хэлний нэгдсэн шалгалтыг тестийн хэлбэрээр өгнө.

·         Куба Улсын Анагаахын чиглэлд суралцах иргэд нэмэлтээр ХИМИ-н хичээлийн шалгалтыг үргэлжлүүлэн өгнө.

·         Бичгийн шалгалт 2019 оны 3 дугаар сар 9-ны өдрийн 10.00 цагт ШУТИС-ийн Төв байрны номын сангийн уншлагын танхим 304 тоотод явагдана.

·         Бүртгүүлэгч шалгалт эхлэхээс 30 минутаас 1 цагын өмнө, иргэний үнэмлэхтэй ирэх шаардлагатай. Иргэний үнэмлэхгүй иргэнийг шалгалтад оруулахгүй. 

·         Бичгийн сонгон шалгаруулалтад тэнцсэн иргэд дараагийн шатны ярилцлагын сонгон шалгаруулалтад орох бөгөөд Ярилцлагыг 2019 оны 03 дугаар сарын 10-ны өдөр 10 цагт Шинжлэх ухаан, технологийн их сургуулийн 1-р байрны 2 давхрын РУСКИЙ МИР ТАНХИМД, АНГЛИ хэл дээр зохион байгуулна. Ярилцлагад ирэхдээ бүртгэлд ирүүлсэн бичиг баримтаа эх хувиар нь авч ирэх шаардлагатай.

·         Ярилцлагад тэнцсэн иргэдийн нэрсийг 2019 оны 03 дугаар сарын 09-ны өдрийн 17 цагт Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын яамны цахим хуудас дахь гадаадад суралцах цэсэд зарлана.

·         ДАРАА ДАРААГИЙН ЗАР ЗӨВХӨН КОДООР ЗАРЛАГДАХ ТУЛ ТА ӨӨРТ ХАМААРАХ КОДОО САЙТАР НҮДЭЛНЭ ҮҮ.

МАГИСТР, ДОКТОРЫН СУРГАЛТАД БҮРТГҮҮЛСЭН ИРГЭД:

·         Ярилцлагыг 2019 оны 03 дугаар сарын 13-ны өдрийн 09 цагаас БСШУСЯ-ны 111 тоот өрөөнд АНГЛИ хэл дээр явагдана.

·         Ярилцлагад ирэхдээ бүртгэлд ирүүлсэн бичиг баримтаа эх хувиар нь авч ирэх шаардлагатай.

·         ДАРАА ДАРААГИЙН ЗАР ЗӨВХӨН КОДООР ЗАРЛАГДАХ ТУЛ ТА ӨӨРТ ХАМААРАХ КОДОО САЙТАР НҮДЭЛНЭ ҮҮ.

  • Бүртгэлийн асуудлаарх лавлагаа, мэдээллийг Боловсрол соёл, шинжлэх ухаан, спортын яамны +51 267131 /ажлын цагаар/ утсаар авч болно.

МАГИСТР, ДОКТОРЫН СУРГАЛТАД БҮРТГҮҮЛСЭН ИРГЭДИЙН КОД

КОД

FIRST_NAME

LAST_NAME

Ярилцлагад орох цаг

20192001

Акжол

Байболд

09.00-10.00

20192002

Күнсая

Аманбек

20192003

Бахытбол

Хумырзах

20192004

Индра

Жанимхан

20192005

Таттенбек

Үлдрик

20192006

Жексенби

Кенжебек

20192007

Нурсая

Мурат

20192008

Али

Адилетхан

20192009

Нуршуах

Тилекберди Раушан

20192010

Арай

Аленбек

10.00-11.00

20192011

Жанерке

Латай

20192012

даваалхагва

алтангэрэл

20192013

Мөнх-Од

Чүлтэм

20192014

Батбаяр

Батсүх

20192015

Сувд-эрдэнэ

сэлнээ

20192016

Баттулга

Төрхүү

20192017

Бахытбол

Хумырзах

20192018

Солонгоо

Баатарчулуун

20192019

Мөнхжаргал

Цэдэндорж

20192020

Соронзонболд

Очирваань

11.00-12.00

20192021

Мөнх-Ирээдүй

Хасбазар

20192022

Бямбасүрэн

Лхагвасүрэн

20192023

Баяржаргал

Бат-Эрдэнэ

20192024

Эрдэнэтуяа

Болдбаатар

20192025

Ганболд

Түмэн-Өлзий

20192026

Ариунтуяа

Цэрэнжаргал

20192027

Болор

Батсүх

20192028

Оюун-Эрдэнэ

Болдсайхан

20192029

Оюунбилэг

Дашболд

20192030

ОЮУНЦЭЦЭГ

ГАНЧАНГА

14.00-15.00

20192031

Анхбаяр

Баяржаргал

20192032

Навчаа

Алтансүх

20192033

Бямбахишиг

Ганболд

20192034

Жавхлан

Түвшин

20192035

Сарангэрэл

Батсүх

20192036

Жадамба

Даш

20192037

Мөнхзаяа

Монхордорж

20192038

Цэрмаа

Нямдаваа

20192039

Бямбатөмөр

Төмөрхүү

20192040

Бадамцэцэг

Бадамдорж

15.00-16.00

20192041

Гэрээдэй

Билгүүдэй

20192042

Мишээл

Цогтхүү

20192043

Төрболд

Энхбаяр

20192044

Дарьсүрэн

Батбаатар

20192045

Нямгэрэл

Туяа

20192046

Дөлгөөн

Буянтамир

20192047

Гүнсэнхорол

Мөнхдэлгэр

20192048

Намуун

Алтансамбар

20192049

Номиндарь

Энх-Амгалан

20192050

Батзаяа

Чойжав

16.00-17.30

20192051

Акерке

Амаан

20192052

Сүнжидмаа

Сүхбаатар

20192053

Цэрэнханд

Цэрэнханд

20192054

Тэмүүлэн

Ганзориг

20192055

Төгсжаргал

Мөнхбат

20192056

Сүрэнхор

Жадамба

20192057

Адъяасүрэн

Цэрэнжаргал

20192058

Пагмадулам

Намсрайжав

20192059

Намуун

Бадраа

20192060

Өлзийбат

Дагва

МОНГОЛ УЛСЫН БОЛОВСРОЛ, СОЁЛ, ШИНЖЛЭХ УХААН, СПОРТЫН ЯАМ



.